Nádhera:-)

Renata 16.01.2014
Tak jsem si Tanec v srdci konečně sehnala a přečetla již po několikáté a nemohu nenapsat znovu. A to tentokrát, jak se Vám vydařila.. Naprosto dokonalý a úžasný příběh, Lucka s Robem se tak dlouho škádlili, až to přerostlo v něco mnohem lepšího. Ti dva se perfektně doplňují. :)
A moc se mi líbí, že si to Lucka nenechala líbit a Roberta nechala vydusit, zasloužil si to, po tom rozhovoru s Denisou, za což jsem ho měla chuť něčím praštit. :D

Jinak chtěla jsem se zeptat, zda se chystá nějaká další knížka.. Moc by mě zajímalo, co si pro nás vymyslíte, protože jak toto, Letní vzplanutí, Láska z konce světa či Nikdy neříkej nikdy jsou úžasnými knížkami! :)
A nějak jsem moc nepochopila ten předešlý komentář o tom, v jaké knížce se s Magikou můžeme setkat.. Asi se mi to nevybavuje, ale nevím nic o tom, že by Rob s Luckou vystupovali i v jiné knížce od Vás. Ale moc ráda bych si o nich něco přečetla, klidně jen náznakem zmínku o tom, jak to s nimi je. :)

Těším se na další knihu od Vás, doufám, že se co nejdříve objeví na pultech v knihkupectví.

Mnoho dobrých nápadů,
Renata - Vaaše věrná čtenářka

Přidat nový příspěvek